ZENDAYA, CFDA’LARA İKİ PARÇALI BİR VERA WANG TAKTI: SÜPER SEVİMLİ Mİ, MEH Mİ?

İşte dün geceki CFDA Ödülleri’nden bazı fotoğraflar, tarihsel olarak moda için iyi bir gece. Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi her sonbaharda yıllık ödüllerine ev sahipliği yapıyor ve yıllar geçtikçe daha fazla Moda Kızı en sevdikleri tasarımcıları kutlamak için dışarı çıkıyor. Zendaya, Moda İkonu Ödülü olan CFDA Ödülünü bile aldı. Bu iki parçalı Vera Wang’ı, Bulgari mücevherleriyle eşleştirilen peplum eteğiyle giymişti. Bence Zendaya çok güzel ve her bakışı atabileceği bir statüye sahip. Ama bu Wang en iyisi değildi!

Anya Taylor Joy oradaydı ve şok edici bir şekilde Dior giymedi! Neler oluyor ki?? Oscar de la Renta’yı Tiffany & Co ile birlikte giydi. mücevher ve Gigi Burris şapkası. Tiffany jewelry’nin yüzü ama Dior’la da sözleşmesi var, bu yüzden ne olduğunu bilmiyorum. Biliyorum ki * birileri * bizi sonbahar / kış moda sezonunun tamamen peplumlarla ilgili olduğuna ikna etmeye çalışıyor.

Ciara, Tom Ford’u giymesi gereken şanslı bayandı. Bu yüzden Cfda’lardan hoşlanıyorum – etkinliğe her zaman bunun gibi nispeten basit LBD’LER giyen Moda Kızlar var. Ciara harika görünüyor – gerçekten akşamın en iyi görünümlerinden biri.

Drew Barrymore, fırfır fabrikasındaki bu patlama için Christian Siriano ile işbirliği yaptı. Sirano’nun her vücut tipine uygun elbiseler yaptığını takdir ediyorum ve belki de Drew’un istediği buydu, ama onu vazgeçirmeliydi!

Leave a Comment