TAAHHÜT ETMEYE GERÇEKTEN HAZIR OLDUĞUNUZDA ÇİFTLER İÇİN 13 DÖVME FİKRİ

Eğer bunu okuyorsan, büyük ihtimalle ciddi bir ilişki içindesin ve bunu kanıtlamanın ciddi bir yolunu arıyorsun demektir. Kalıcı mürekkep, elbette, bunu yapmanın kolay bir yoludur, çünkü eşinizle bir çift dövmesi yapmak, ikinizin de sonsuza dek taşıyacağınız bir deneyimi ve işareti paylaşmanın bir yoludur.

Ama bizi yanlış anlamayın, bu büyük bir karardır — ve eşleşen mürekkebi birisiyle paylaşmanın sonsuz yolları olduğunu anlıyoruz. Bu yüzden karar vermenizi kolaylaştırmak için 13 çift dövme fikrini derledik.

Basit alyans dövmelerinden kalpteki sanatçılar için karmaşık tasarımlara kadar herkes için bir seçenek var.

1. Onların Kalbi Senin Kolunda
Küçük, zarif bir kalp, birbiriniz için duygularınızı göstermenin ince ama anlamlı bir yoludur.

2. Beni Tamamlıyorsun
Birbirinizin cümlelerini bitirirken sık sık kendinizi buluyor musunuz? Yan yana yerleştirildiğinde tamamen bir araya gelen romantik bir dövme yaparak bir sonraki seviyeye geçin.

3. Aşk Tanrısının İşi
Cupid iyi aldın mı? Bu ok dövmesi bunu kanıtlamanın mükemmel bir yoludur.

VİDEO: Jada Pinkett Smith Anlamlı Yeni Bir Dövme Yaptırdı

4. Hadi bir Aşk Oyunu Oynayalım
Bileklerinizdeki zarif bir kral ve kraliçe (veya kraliçe ve kraliçe veya kral ve kral) dövmesi, eşleşen dövmeleri elde etmenin basit ve sevimli bir yoludur.

5. Ölüm Bizi Ayırana Kadar
Alyansları unutun, bunun yerine yüzük dövmelerini tercih edin.

6. Yüzük Parmağı Dövmeleri
Bunun yerine, alyans dövmelerini kalp dövmeleriyle değiştirin. Aynı anlam, farklı görüntü.

7. Ruh Eşi Mürekkebi
Bir Çin efsanesi, hiçbir şart ikisi birbirinin ruh ikizi ne olursa olsun, kader bağlar kırmızı dize, bu zamana ya da yere göre. Karışabilir, gerilebilir veya gevşeyebilirken, kırmızı ip asla kırılmaz.

8. Kalbimin Anahtarı
Eşiniz kalbinizin anahtarını elinde tutuyor ve bu yüzük parmağı dövmesi bunu sonsuza dek gösterecek.

9. Disney Hayranları için
“Ohana aile demek. Aile, kimsenin geride bırakılmadığı veya unutulmadığı anlamına gelir.” Disney’in Lilo & Stitch hayranları, ortaklarımız seçtiğimiz aile haline geldikçe bu dövme fikrine bayılacaklar.

10. Beni Mutlu Ediyorsun
Tüm kimya severleri çağırıyorum! Bu sembol, sizi en çok gülümseten kişiyle almak için mükemmel bir eşleştirme dövmesi olan mutluluk kimyasalı serotonini temsil eder.

11. İtalyan Aşıklar için
İtalyanca, gezegendeki en romantik dillerden biridir, bu yüzden vücudunuza yazılan “aşk” kelimesini almak saf, tutkulu bir şiir gibi hissedecektir.

12. Büyümeye Devam Eden bir Aşk için
İyi, sağlıklı aşk zamanla büyümeye devam ediyor. Bir çiçek dövmesi, şimdi ve gelecek yıllar boyunca birbirinize olan bağlılığınızı sembolize etmenin güzel bir yoludur.

13. Noktaya kadar
Birbirinizin bileklerinde basit bir eşleştirme kalbi, özel sevginizi sembolize etmek için mükemmel, telaşsız bir yoldur.

Leave a Comment