SEPHORA’NIN TATİL TASARRUF ETKİNLİĞİNDEN BU SİYAHLARA AİT MARKALARI SATIN ALIN

Bir ila iki şey için Sephora mağazasına ne sıklıkla giriyorsunuz ve çok daha fazlasını bırakıp planladığınızdan çok daha fazlasını harcıyorsunuz? İnan bana, yalnız değilsin. İyi haber şu ki, perakende terapinizi veya cilt bakım rejimlerinizi feda etmek zorunda değilsiniz. Sephora’daki tüm favori güzellik ürünlerinizi stoklamak için mükemmel bir zaman olduğunu size bildirmek için buradayız çünkü Tatil Tasarruf Etkinliği şimdi 15 Kasım’a kadar canlı. İlaç dolaplarını ve makyaj çantalarını kontrol et, bir liste yap ve bu fırsatlardan yararlan.

Sepetinizi doldurmadan önce Sephora’nın Tatil Tasarruf Etkinliği için yönergeleri hazırlayalım. Tüm beauty ınsider üyeleri YAYHOLİDAY online kodunu kullanarak indirimli alışveriş yapabilecekler. Sephora Beauty Insider programının ilk ve ücretsiz katmanı olan Insiders için, kodu kullanırken% 10 indirim yapılacaktır – VIB üyeleri% 15 indirim ve Rogue üyeleri% 20 indirim alacaktır. İndirim koduna ek olarak, şu anda işaretlenmiş bir ürün yelpazesi var ve tüm güzellik içerdekileri Sephora Koleksiyonundan% 30 indirim alacak.

Sephora’nın Tatil Tasarruf Etkinliği 15 Kasım Pazartesi gününe kadar online ve mağazalarda aktif olacak. Bu fırsatın sizi geçmesine izin vermeyin – yılda sadece iki kez olur ve bir dahaki sefere geldiğinde 2022 Baharı olur.

Sephora’nın önde gelen Siyah markalarından bir seçkiden alışveriş yapın.

Leave a Comment