PRENSES ANNE & SOPHİE WESSEX WİNDSOR ŞATOSU’NDA ‘YÜRÜRLÜKTE’ – ‘GÜZEL FOTOĞRAFLAR’

Prenses Anne’nin devlet danışmanı için ‘ciddiyeti’ var diyor uzman
Kaydınızı, razı olduğunuz şekillerde içerik sağlamak ve sizinle ilgili anlayışımızı geliştirmek için kullanırız. Bu, anlayışımıza dayalı olarak bizden ve 3. taraflardan gelen reklamları içerebilir. Herhangi bir zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Daha fazla bilgi

Prens Charles, kız kardeşi Prenses Anne ve kayınbiraderi Sophie Kontes Wessex’in katıldığı kraliyet etkinliğinin resmi ev sahibiydi. Katılan diğer kraliyetler arasında Prenses Alexandra, Kent Dükü ve Gloucester Dükü ve Düşesi vardı. Kraliçe’nin Girişim Ödülleri, İngiltere’deki işletmelerin inovasyon, uluslararası ticaret, sürdürülebilir kalkınma ve sosyal hareketlilik yoluyla fırsatların teşvik edilmesi kategorilerindeki üstün başarılarından kaynaklanmaktadır.

Kraliyetler Windsor Şatosu’ndaki ödül töreni için bir resepsiyona ev sahipliği yapıyorlardı, çünkü Kraliçe şu anda doktorun emriyle dinleniyor.

Kraliçe, Sandringham’da kısa bir aradan sonra helikopterle Windsor Kalesi’ne döndükten birkaç gün sonra, bu hafta sonu Pazar günü Anma törenine uygun olma kararlılığının ortasında dinlenmeye devam ediyor.

Prenses Anne parlak mavi bir blazer ve etek takım elbise kombinasyonu giyiyordu.

Elbisenin kumaş boyunca süslenmiş büyük puantiyeleri vardı ve Kraliyet Prensesi serin Kasım havası için boynuna krem ve altın ipek bir eşarp takıyordu.

 

 

Siyah topuklu, siyah eldivenli ve ipek siyah bir debriyaj çantasıyla siyah renkte aksesuarlandı.

Prenses, yarın Anma Günü için tam zamanında, gösterişli kırmızı haşhaşına uyacak şekilde çarpıcı kırmızı ruj giydi.

Anne saçlarını imza kabarık tarzında giydi ve güzel küçük inci küpeler giyiyordu.

Prenses Anne, bu vesileyle canlı turkuaz takım elbisesiyle katılımcılarla sohbet ederken odanın etrafında hareket ederken görülebiliyordu.

Kraliyet etkinliğine de katılan Sophie Wessex, muhteşem bir kat uzunlukta siyah elbiseyle hayrete düştü.

Elbisenin bir tekne boyun stili vardı ve elbisenin üst kısmı Kontesin omuzlarında bir şal gibi davranıyordu.

Forma uyan elbise, siyah stiletto topuklu ayakkabılar giyen Sophie’ye zahmetsizce muhteşem görünüyordu.

Kontes ayrıca geleneği bozdu ve Anma Günü haşhaşını elbisesine takmak yerine debriyaj çantasına yerleştirdi.

 

 

İki çocuk annesi, sarışın kilitlerini omuzlarının üzerinde gevşek dalgalar halinde giydi ve kırmızı haşhaş işlemeli siyah bir çanta taşıdı.

Twitter kullanıcısı @toriaa_h şunları yazdı: “Kraliyetler bu gece Kraliçe’nin Windsor Şatosu’ndaki Atılgan Ödülleri için yürürlükteydi.”

Evan Campbell kabul etti ve şöyle yazdı: “Kraliyet Ailesi bu gece cazibe saldırısında.”

@Cherylsmilesx ekledi: “Güzel fotoğraflar.”

 

Kraliyet hayranı Julie Reine, “Çarpıcı.”

72 Yaşındaki Galler Prensi, etkinlikte ödül alıcılarına katılırken donanma çizgili bir takım elbiseyle akıllı görünüyordu ve Dışişleri Bakanı Kwasi Kwarteng ile sohbet ederken görülebiliyordu.

Buckingham Sarayı daha önce, Kraliçe’nin yıllık takvimindeki en kutsal olaylardan biri olan İngiltere’nin savaş ölülerini onurlandırmak için bu Pazar günü Whitehall’daki Cenotaph’taki yıllık Anma Pazar çelenk atma hizmetine katılmasının ‘kesin niyeti’ olduğunu söyledi.

Bu, 19 Ekim’de Windsor Şatosu’ndaki bir resepsiyondan bu yana ilk kişisel etkinliği olacaktı.

Leave a Comment