LUCY MECKLENBURGH’UN HAYRANLARI, BEBEK HABERLERİNİ AÇIKLADIKTAN SONRA BİR KIZI OLACAĞINI TAHMİN EDİYOR

Lucy Mecklenburgh’un İnstagramdaki hayranları, hamile TV’ye dönüşen fitness yıldızının bir kız çocuğu olacağına inanıyor.

Eski gerçeklik TV yıldızı, 8 Kasım Pazartesi günü yaptığı bir yayında ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıkladı ve o zamandan beri takipçilerinden bebeğinin cinsiyetini tahmin etmelerini istedi.

Takipçilerinin yüzde 75’i Lucy’nin 2022’de bir kızı olacağını düşünürken, takipçilerinin yüzde 25’i başka bir oğlu ağırlayabileceğini düşünüyor.

Lucy’nin bir kız bebek beklediğine dair spekülasyonlar birkaç gün önce Lucy’nin nişanlısı Ryan Thomas’ın 7 Kasım Pazar günü havai fişek gösterisini izleyen ailesinin tatlı bir fotoğrafını yayınlamasıyla başladı.

Bazı kartal gözlü takipçiler, gösterideki pembe bir renk tonu nedeniyle, bir havai fişek etkinliği şeklinde bir cinsiyet ortaya çıkarma partisinin gerçekleşmiş olabileceğini düşünüyorlardı.

Bir kullanıcı şöyle dedi: “Lucy, bebek 2’yi Ryan’la beklediğini açıkladı ve bunun cinsiyet açıklaması olması gerekiyor.”

Başka bir meraklı kullanıcı ekledi: “Dün seni etiketlemek ve bahse girerim beklediklerini ve bir kız olduğunu söylemek istedim.”

Lucy, Pazartesi günü 1.7 milyon takipçisine bir yazı ile ikinci bir çocuk beklediğini açıkladı.

Görünüşe göre takipçileri, bir kız kardeşinin aileye yeni eklenenden iki yaş büyük olacak olan küçük oğulları Roman’a katılmasını istiyor.

Bazı ünlüler, iyi haberler için onu tebrik etmek için yorum bölümüne akın etti.

İndir Tamam! derginin ücretsiz uygulaması ve en son dedikoduları doğrudan telefonunuza alın

OK ile özel ünlü hikayelerle en sevdiğiniz TV yıldızlarından haberdar olun!günlük haber bülteni. Sayfanın en üstünde kaydolabilirsiniz.

Corrie yıldızı ve Ryan Thomas’ın eski meslektaşı Helen Flanagan neşelendirdi: “Ahhhhhhhh tebrikler sevgilim Lucy ve Ryan.”

Eski Pussycat Bebeği Melody Thornton, iyi dilekçelere “Yaaaaaay çok heyecan verici! Tebrikler güzeller.”

Eski TOWIE yıldızı düzenli olarak fitness rutinleri yayınlıyor ve ilk hamileliği ile ilgili bazı kişisel deneyimlerini de paylaştı.

Lucy ayrıca sabah bulantısı ile başa çıkmak için en iyi ipuçlarını verdi.

İnstagram hikayesinde şöyle dedi: “Benim için – Yatağınızın yanında ve çantanızda sade bej atıştırmalıklar, baharat ya da güçlü, serin yemekler, az ve sık sık, asla acıkmanıza izin vermeyin. Etrafınızda güçlü kokular yok, meşgul olmanın aslında aklımdan çıkmasına yardımcı olduğunu gördüm.”

Ayrıca ilk hamileliği ile ilgili mücadeleleri ve gerçekleri şöyle yazdı: “Kanepeden kalkamadığım gibi hastalık ve bitkinlik geçirmiş olmama rağmen, ilk hamileliğimden çok daha iyiydi!

“En son 13 hafta boyunca günde 7 kez hastaydım. Bu sefer o kadar da kötü değildi, ama genellikle sabah ve akşam olmak üzere yaklaşık 3-4 hafta boyunca kötü hamilelik hastalığım vardı. Bu sefer normal bej atıştırmalıklarla daha fazla kontrol edebilirim.”

Çiftin hayranları, Lucy ve Ryan tarafından resmi bir açıklama yapılmadan önce daha fazla ipucu için gözlerini açık tutmak zorunda kalacaklar.

Leave a Comment