KRİS JENNER, KYLİE’NİN ÜRÜNLERİNİN ASTROWORLD TRAJEDİSİNDEN SONRA ATILMASINA RAĞMEN ‘KRİZ MODUNDA’ DEĞİL

Momager’ın ölümcül festivalden sonra kızının güzellik çizgilerinden ‘milyonlarca’ kaybını nasıl ele alacağını ‘anladığı’ bildirildikten sonra, temsilcisi iddiaları reddediyor, ‘bu yanlış.’
AceShowbiz -Kris Jenner, Kylie Jenner’ın güzellik ürünlerinin Travis Scott (II) ‘nin Astroworld Festivali trajedisinin ardından müşteriler tarafından çöpe atılmasına rağmen görünüşte iyi. Temsilcisine göre, anne “kriz modunda” değil.”

10 Kasım Çarşamba günü, 66 yaşındaki sözcüsü The Sun’a, ölümcül festivalin ardından tehlikede olduğunu iddia eden herhangi bir bilginin “yanlış olduğunu” söyledi.” Daha önce, reality TV ailesine yakın bir kaynak yayına Kylie’nin “milyonlarca dolar kaybedebileceğini ” söyledi.”

“Kylie bunun ağırlığını hissediyor ve her şeyden çok kurbanlar tarafından doğru yapmak istiyor. İnsanların umursadığını düşünmediğini biliyorum ama gerçekten öyle, “kaynak döküldü. “Aynı zamanda, birçok insanın geçiminden sorumlu bir iş kadını.”

Muhbir, Kylie’nin “kaybedilen bir durumda olduğunu hissediyor çünkü Astroworld kurbanlarına saygı duymak için zaman ayırmak istiyor. Aynı zamanda, pek çok çalışanı “o ” içeriden dedi.”

İçinde kaynak olarak adlandırılan “şirketler onun sosyal medya ya da tanıtım aktif olmadan git artık, daha fazla satış aşağı gidin ve daha az pazarlama,” bu yüzden yaptıklarını da sözlerine ekledi. “Potansiyel olarak milyonlarca dolarlık kayıptan bahsediyoruz.”

Kaynak, Kylie’nin markasıyla nasıl ilerleyeceği konusunda “temkinli” olduğunu iddia etti, “Bir marka kurucusu olarak bir sorumluluk hissediyor, ancak işle ilgili bir şey yayınladıkları anda insanların üzüleceğini de biliyor. ‘devam etti’ ve bu trajediden sonra kendini tanıtmak.” İçeriden biri, “Bu yüzden bir anlamda kaybettiğini-kaybettiğini hissediyor.”

Kaynak, ”[Kylie] her ikisi de menajeri olarak annesiyle yakın çalışıyor ama aynı zamanda duygusal desteğe de dayanıyor” dedi. “Kris kriz modunda ve hala bununla en iyi nasıl başa çıkılacağını buluyor.”

Trajik Astroworld Festivalinin ardından Kylie İnstagram üzerinden bir açıklama yaptı. “Travis ve ben kırıldık ve harap olduk. Düşüncelerim ve dualarım dünkü olaylardan hayatını kaybeden, yaralanan ya da yaralanan herkesle birlikte. Ve ayrıca hayranlarına ve Houston topluluğuna derinden önem verdiğini bildiğim Travis için, ”İnstagram Hikayesindeki festivalden bir video sildikten sonra yazdı.

Bununla birlikte, çeşitli TikTok kullanıcıları, Kylie Cosmetics ürünlerini atarken kendilerini filme çekerken “Kardashians’a Ayak Uydurma” şapı ile bittiklerini açıkça belirtti. Tiktok’ta @sarahkaye75 olarak bilinen bir kişi, çöpe atmadan önce bir Kylie Kozmetik paletini tutan bir klibini paylaştı. “Kylie’nin insanlar ölürken ambulans hikayesiyle ilgili videolar yayınlamasını izledikten sonra. Kız güle güle, “klibin üzerine yazdı.

@Abbyvadies adlı başka bir yaratıcı da aynı sesle benzer bir video paylaştı ve Kylie ve Travis’i “daha iyisini yapmaya” çağırdı.” Yorum bölümünde, bir TikTok kullanıcısı şöyle yazdı: “Onu ve Travis’i takip etmedim ve tüm müziğini sildim. Onlara destek vermeyeceğim… hayranlarımın veya bakım destek vermiyorlar.”

Leave a Comment