KATE GARRAWAY, WALKİNG WİTH EPİSODE FİLMİNİ ÇEKTİKTEN SONRA BÖBREK ENFEKSİYONU İLE HASTALANDI

Kate Garraway, BBC’nin doğa belgeselini çektikten sonra böbrek enfeksiyonu geçirdiğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde komşularından aldığı yardımla açılan 54 yaşındaki oyuncu, 9 Kasım’da yayınlanan BBC Two dizisi Walking With…’de yer aldı.

Gösteri, elinde 360 derecelik bir kamera ve Covıd-19’un uzun vadeli etkilerinden muzdarip olan 54 yaşındaki kocası Derek Draper hakkında konuşurken üzerinde uçan bir drone ile Cotswolds’ta uzun süre dolaştığını gördü.

11 Kasım Perşembe günü ıtv’de Good Morning Britain’ı sunan Kate, 46 yaşındaki Ben Shephard ve 50 yaşındaki Susanna Reid’e diziyi filme alma zamanını anlattı.

 

“Derek’siz, Darcey ve Billy’siz ilk günümdü” diye paylaştı. “Şaşırtıcıydı ve kendimi suçlu hissettim ve orada olmamam gerekiyordu.”

“Geri döndüm ve inanılmaz derecede yenilenmiş hissettim.”

Ancak Kate, aslında yüzde 100 hissetmediğini ve programı çektikten sonra böbrek problemi olduğunu öğrendiğini söyledi.

Son zamanlarda kocası için kilisede dua ederken ağlayan sunucu şöyle açıkladı: “Aslında bundan sonra kendimi iyi hissetmiyordum, böbrek enfeksiyonu geçirdiğimi öğrendim.”

Daha sonra şöyle açıkladı: “Ama o zaman bilmiyordum, bu yüzden BBC hiçbir şekilde sorumlu değil!”

Kate derece iyileşiyor arkadaşlarına şöyle dedi: “onun üzerinde vardı doğanın tedavi edici etkisi filme tartıştı. doğa ile ilgili en güzel şey, size şeylerin güzelliğini gerçekten hatırlatmasıdır…

Bir iyi bir şey oldu! VIP ve tüm büyük münhasırlarımıza erişimin kilidini açacaksınız…

En yeni showbiz bebekleriyle ilk tanışan siz olun, yılın en çok aranan düğün fotoğraflarını görün ya da en sevdiğiniz yıldızın milyonlarca sterlinlik lüks evinin etrafında rehberli bir tur atın – hepsi ücretsiz!

Buradan kaydolun

“Doğa bir kartpostal değil, hayattır. Harika bir anın var ve zor anların var.”

Walking With… bölümü sırasında Kate tek başına bir yamaçta oturdu ve tecrit duygularını düşünmeye başladı.

“Yalnız olmak gibi yalnız olmayı düşünmeye eğilimliyiz” dedi. “Geçen bir buçuk yıl boyunca büyük yalnızlık ve korku anları yaşadım ve bu durumda zor çünkü bana sarılmak istediğim kişi yapamayan kişi ve bu Derek.”

Leave a Comment