İNSANLAR BU 16 DOLARLIK YAĞI KİSTİK AKNE, KURU LEKELER VE KIRIŞIKLIKLAR İÇİN “SIVI MUTLULUK” OLARAK ADLANDIRIYOR

Gece boyunca genç ve parlak bir cilt vaat eden vızıltılı cilt bakım bileşenlerinin miktarı sürekli artıyor, ancak gerçekten yutturmacaya uyan bir isim varsa, E vitamini. Cildi onaran besin, yaşlanan cilde uzun bir fayda listesi sunar ve günlük bir rejimde tutmak için nispeten uygun maliyetlidir. Örnek olay: Yaygın olarak sevilen Sağlık Önceliği E Vitamini Yağı, Kara Cuma öncesinde 16 dolara satılıyor.

Bu süreli bir anlaşma kadar çekici geliyor neden henüz cildinizin E vitamini yetkilerini hediye ettik, burada Joshua Zeichner, E vitamini, UV ışınlarına maruz cildi korumak için serbest radikal hasarlarını etkisiz hale getirmek için çalışırken New York Mount Sinai Hastanesi Dermatoloji kozmetik ve klinik araştırmalar M. D., yönetmen, daha önce InStyle söyledi, “Olarak, aynı zamanda cilt tonunu parlatma ve akşam oldu.” Hepsi bu kadar değil – aynı zamanda yara izleri, kistik akne, kuru lekeler, koyu lekeler ve ince çizgiler üzerinde harikalar yaratıyor.

“Sihirli şişe” yağı hızlı sonuç Yıldırım, birçok cilt bakımı rutin “vazgeçilmez” bir parçası haline geldi iddia ile bağımlısı 6.200 üzerinden alışveriş vardır. Bu binlerce taraftar, “acı verici ve son derece utanç verici sivilce”, lapa lapa kuru lekeler, alın kırışıklıkları ve karga ayakları dahil olmak üzere çeşitli endişelerde büyük farklılıklara tanık oldu. İncelemelerdeki lisanslı bir estetisyen, en sevdikleri E vitamini yağı olarak “en üst sırada yer aldığını” söyleyerek “sıvı mutluluk” u bile icat etti.

Bir kullanıcı, “Artık estetisyenimi nadiren görmem gerekiyor” diye yazdı. “Cildim yumuşak ve kuru lekeler kayboldu. Şimdi çok az kırışıklığım var ve hepsini bu E vitamini yağına borçluyum. 62 yaşındayım ve bunu sonsuza dek bir numaralı yüz ürünüm olarak saklayacağım.”

“Yüzümde losyon kullanmama rağmen (ve kuru lekelerin üstünde sivilce ile patlak vermeme rağmen) iyileşmeyecek üç çok derin kuru leke vardı” diye bir başkasını paylaştı. “O kadar kötüye gidiyorlardı ki neredeyse yanık gibi görünüyorlardı ve acı vericiydiler. Yağı gece lekeler üzerinde kullanmaya başladım ve iki hafta içinde tamamen iyileştiler. Hayır araları ve hiçbir sorunları. Üç ay uğraştıktan sonra yağlı cildim buna bayılıyor.”

Sağlık Öncelikli E Vitamini Yağı ile ilgili bu erken Kara Cuma anlaşmasını yakalama şansınızı kaçırmayın. Fiyatı 16 $ ‘a düşürmek için ödeme bölümüne gitmeden önce sayfadaki kuponu tıklayın.

Leave a Comment