HELEN FLANAGAN’IN KATE MİDDLETON’A OLAN GİZLİ HAYRANLIĞI ORTAYA ÇIKTI

Çarpıcı Helen Flanagan meşgul bir kadın! Üç kişilik çalışan bir anne olan şık oyuncu, yakın zamanda FLORENA Fermente Cilt Bakımı ile bir araya geldi. Ben bir Ünlüyüm diyerek oturduk … Çıkar Beni Buradan! bize moda ve güzellikle ilgili her şeyin altını çizen yarışmacı.

Meşgul bir anne olarak, sarışın yıldız genellikle evi çıplak yüzle terk eder. “Çoğu gün makyaj yapmıyorum, çocuklarla ve iş projeleriyle çok meşgulüm ve şu anda evimi yeniliyorum, ancak FLORENA makyajsız kalma konusunda kendimi gerçekten güvende hissettirdi. Gerçekten dışarı çıktığımda, bunun için gitmeyi ve göz kamaştırmayı çok seviyorum, ben gerçek bir kız gibi kızım.”

BAKIN: Coronation Street Oyuncusu Helen Flanagan’ın Günlük Makyaj Eğitimi

Ve en sevdiği FLORENA ürünleri söz konusu olduğunda, her şey cilt hazırlığı ile ilgili. “Fermente Cilt Bakımı Sütlü Temizleyiciyi kesinlikle seviyorum. Bu sabah ve geceyi kullanıyorum. Güzel kokuyor, hassas cildim için mükemmel ve göz makyajını gerçekten iyi çıkarıyor, ama aynı zamanda gerçekten nemlendiriyor ve cildimi dokunuşa çok yumuşak bırakıyor.”

Helen inanılmaz bir cilde sahip

“Ayrıca Aydınlatıcı Yüz Yağına da takıntılıyım; gerçekten ipeksi bir formül, çok güzel kokuyor ve yağdaki yaprakları bile görebiliyorsunuz! Bunu her gün kullanıyorum ve size parlak bir parlaklık verdiği için makyaj için mükemmel bir astar.”

DEVAMINI OKU: Helen Flanagan’ın kızları şimdiye kadar gördüğünüz en şirin parti elbiselerini giyiyor

Makyaj bilge, Helen her zaman kusursuz görünüyor ve onsuz yaşayamayacağı bazı zımbaları var. “Kaşlar ve maskara için kum saati ürünlerini seviyorum ve elbette Charlotte Tilbury’yi seviyorum. “

Leave a Comment