EN SEVDİĞİNİZ DOC MARTENS ÇİFTİ İLE GİYMEK İÇİN 10 KATI KIYAFET

En Sevdiğiniz Doc Martens Çifti ile Giymek için 10 Katı Kıyafet
POPSUGAR editörleri olarak, sevdiğimiz ve sizin de seveceğinizi düşündüğümüz şeyleri bağımsız olarak seçip yazıyoruz. Önerdiğimiz bir ürünü satın alırsanız, ortaklık komisyonu alabiliriz ve bu da çalışmalarımızı destekler.

Dr. Martens’in bu kadar iyi tanınmasının bir nedeni var, bizi Heaven by Marc Jacobs, Keith Haring, Lazy Oaf ve Jean-Michel Basquiat gibi markalarla işbirlikleri için teşvik ediyor, sadece yıllar boyunca birkaç isim. 1947’de başlayan ingiliz etiketi, 90’lı yılların Dokümanları ve çorap kombinasyonunu canlı ve iyi tutarken, markanın savaş botlarını mevsimsiz bir gardırop elyafı haline getiren modeller, editörler ve reklam öğeleriyle her zamankinden daha alakalı.

Her şeyden çok, yaz veya kış aylarında giymek için mükemmel oldukları gerçeğini seviyoruz. Sağanak yağmurda bile, bu güvenilir botlar sizi kuru tutacak ve şık görünmenizi sağlayacak ve denemeye takıldığınız trendleri tamamlamak için çalışacaklar. Eğer yeni bazı kenar ile senin köklemek ayakkabı veya yol alır arıyor olsanız, size örtülü var. İster ekose pantolonlarla sade beyaz bir çift giyin, ister klasik siyah botlarınızı deri bir ceketle sertleştirin, onları giymenin sayısız yolu vardır. Bazı benzersiz kıyafet fikirlerinden ilham almak için okumaya devam edin, ardından bugün piyasadaki en sevdiğimiz seçimlerimizden bazılarını satın alın.

Leave a Comment