CORONATİON STREET’TEN SHERRİE HEWSON, ALDATAN ESKİ SEVGİLİSİYLE ZEHİRLİ 28 yıllık EVLİLİKTE KALDI, BÖYLECE KIZI ‘İNCİNMEYECEKTİ’

Fabulous’ hit podcast’in yeni bölümünde, Kızıma Anlattığım Şeyler, aktris ve romancı, Keeley ile paylaştığı yakın bağın yanı sıra, evliliğinin kocasının ihanetinin ardından parçalanmasının gerçekte nasıl bir şey olduğunu anlatıyor.

37 Yaşındaki Keeley ve podcast sunucusu Peta Todd ile konuşan 71 yaşındaki Sherrie şöyle diyor: “[Keeley’nin] herhangi bir acı çekmesine, üzülmesine veya incinmesine asla izin vermedim.”

Eski Gevşek Kadın Mayıs 1983’te eski kocası Ken Boyd ile evlendi, ancak daha sonra 2011’de boşanmadan önce bir ilişkisi olduğunu kabul ettikten sonra 2001’de ayrıldılar. Hiç bu yana tek kalmıştır.

Diyor ki: “Çok korkunçtu çünkü gerçekten kötü bir şekilde oldu.

“Ayrıca Surrey’deki Esher’de güzel bir art-deco evde yaşadık … ve oradan ayrılmak zorunda kaldık.

“Çok pratikim, bu yüzden tek yapmam gereken onu kurtarabileceğimi, ondan kurtulabileceğimi bilmekti. İspanya’da bir daire aldım, ben de ‘Sen oraya git’ dedim.

“O gitti, biz burada kaldık ve sonra taşındık. [Bölünme] gerçekleşmeden çok önce gerçekleşmeliydi.”

Peta, Keeley yüzünden evlilikte kalıp kalmadığını sorduğunda, Sherrie basitçe “evet” cevabını verir.

Bölünmenin travması onu ve Keeley’i – şimdi üç yaşında bir anne olan – birbirine daha da yaklaştırdı, ancak Sherrie tek çocuğuna karşı aşırı korumacı olduğunu itiraf ediyor.

Yakında Kay Mellor Fat Friends: The Musical turnesinde sahneye geri dönecek olan eski Coronation Street ve Benidorm yıldızı şöyle diyor: “Kimse Keeley’i köşeye koymuyor! Aştım-koruyucu, aşırı otoriter, ben aşırı kontrolcü, üzerinde ben her şeyi duyuyorum.

“Hiç tartıştığımızı sanmıyorum.

“O benim hayatım. Ama biraz ensem ağrıyor, bunu biliyorum, ama itiraf ediyorum. Aşırı korumacı bir yerden geliyor. Aşk yüzünden oluyor.

“[Torunlarım] hayatımdaki katalizördür, onlar için nefes alıp yaşadığım kişilerdir.”

Bu arada, ailesinin evliliği bozulduğunda 16 yaşında olan Keeley, Ken’in biyolojik babası olmasına rağmen, her zaman bir erkek rol modelinden yoksun olduğunu hissettiğini ortaya koyuyor.

Diyor ki: “Bu komik bir durum çünkü hayatımda hiç böyle bir baba figürüne sahip olmadım. Hiç farklı bir şey bilmiyordum.”

Yakın ilişkilerinin bir sonucu olarak – ve Sherrie’nin aşırı korumacı eğilimleri – oyuncu, karanlık zamanları her zaman kızından gizlemeye çalıştığını itiraf ediyor.

Asla herhangi bir ağrı ya da herhangi bir karışıklığa ya da herhangi bir zarar almasına izin verdim “diyor. Çok duygusal, bu yüzden bilmemesi en iyisi.

“Sanırım hayatımda en kötüsünün en kötüsünü sakladım. Çok fazla fark etmesine izin vermedim çünkü her zaman neden birinin senin sorunlarına yük olması gerektiğini düşünürüm?

“Hiç kimse bulunmamalıdır. Onlar senin sorunların, onlar senin sırların, kimsenin bilmesine gerek yok.

Ağrı kendinizi rahatlatmak için istiyorum çünkü “başkası üzerine giy! – neden?”

MUHTEŞEM BİNGO: PARA YATIRMADAN £ 5 ÜCRETSİZ BONUS KAZANIN

Keeley şöyle kabul ediyor: “Her şeyi çok iyi saklıyor ki bu sinir bozucu.

“Eğer iyi değilse bana asla söylemez. Boşanma sırasında pek bir şey fark etmedim.

“Hiçbir şekilde üzücü ya da üzücü değildi, ki bu iyiydi. İkisi de bunu hiç zorlaştırmadı.”

Fabulous dergisinin podcast’i Things I Told My Daughter yeni bir diziyle geri döndü. Muhteşem katkıda bulunan, etkileyici ve dörtlü annesi Peta Todd’un ev sahipliğinde, ünlü anneler ve kızları arasındaki samimi konuşmalara odaklanıyor. Peta’nın Sherrie’yle röportajını dinle şimdi.

Leave a Comment