COİ LERAY, BEKAR STATÜSÜNÜ İLAN ETTİKTEN BİRKAÇ HAFTA SONRA BF PRESSA’YA FIŞKIRIYOR

Benzino’nun 24 yaşındaki kızı, erkek arkadaşının romantik ilişkileri hakkında açtığı yeni röportajı sırasında da sürpriz bir görünüm sergiliyor.
AceShowbiz -Coi Leray, kendisinin ve Pressa’nın hala aşık olduklarını ve ayrılık söylentileri arasında güçlü kaldıklarını kanıtladı. Bekar statüsünü ilan ettikten birkaç hafta sonra, ”TWİNNEM” femcee sosyal medyada erkek arkadaşının üzerine fışkırdı.

“Pressa Filipinli ve Jamaikalı Kanadalı bir adam. Evet, o güzel bir çocuk ve tavırları var ama onu çarpıtma!!!!” Benzino’nun kızı 10 Kasım Çarşamba günü Twitter’da yazdı. “Güzel kahverengi teni ve uzun Asya saçları tüylerinizi gıdıklayabilir ama deneyin.”

Coi’nin kendisi kısa bir süre önce Pressa’nın HotNewHipHop ile yaptığı röportajı çökertti ve ona neden ilgi duyduğunu açıkladı. Sohbet sırasında, “Bana benzediğini sanıyordum. Onun da benim gibi olduğunu sanıyordum. Temelde aynı doğum günümüz var. 10 ve 11 Mayıs.”

“Londra’daki 420” şarkıcısı / tükürücü, onunla kız arkadaşı arasında her şeyin iyi olduğunu da açıkça belirtti. “İlişki harika. Tatlı. Çatışmayız. Burada çatışma yok. Dışarıda bütün parayı alıyoruz. Ben king*yorum*hayır orospu çocuğu hakkında endişeli değiliz” dedi.

“Hayatta yapacak işi olmayan kimseden gelmiyor. Annelerinin evinde yaşayan hiçbir orospu çocuğu için endişelenmiyoruz, tweet atıyoruz, “emcee, ilişkileri hakkında yorum yapan eleştirmenleri daha da çarptı. “S **t’mizi anlamaya çalışmadan önce hayatlarını çözmeliler””

Görüşme, Coı’nin ayrılık söylentilerini tetiklemesinden sonra geldi. Ekim ayı sonlarında, o zamandan beri silinmiş bir tweet yazdı, “Bekar.” Daha sonra başka bir yazıya ekledi, “Eğer n ***a’nız her gece çıldırmanıza izin veriyorsa, yeni bir n ***a’ya ihtiyacınız var.”

“Attachments” için birlikte çalışan Coı ve Pressa, Haziran ayında ilişkilerini kamuoyuna açıkladılar. O zaman, ”Daha Fazla Parti Yok” raptress, TikTok takipçilerine kendisinin ve sevgilisinin bazı flört videolarına davrandı.

Leave a Comment