BU YILKİ CFDA MODA ÖDÜLLERİ’NDE ZEKİCE ŞEKİLLENDİRİLMİŞ HER KIYAFETİ GÖRÜN

Bu Yılki CFDA Moda Ödülleri’nde Zekice Şekillendirilmiş Her Kıyafeti görün
Nyc’nin Park Avenue’sundaki Pool + The Grill’de gerçekleşen bu yılki CFDA Moda Ödülleri, Zendaya’nın bugüne kadarki Moda İkonu unvanının en genç alıcısı olması nedeniyle tarihi bir anı işaret ediyor. Rihanna gibi yıldızların ayak izlerini takip ediyor (saf Adam Selman tasarımını kim unutabilir?), Naomi Campbell, Beyoncé, Lady Gaga, Pharrell Williams, Jennifer Lopez ve 2010 yılında kendi onuruna gelen Iman. 11 yıl sonra, Iman Zendaya adına konuşmak için sahneye çıkacak.

Benzer şekilde anlamlı tanınmalar gerçekleşecek — ev sahibi Emily Blunt, Ciara, Squid Game’in HoYeon Jung’u, Jodie Turner-Smith, Cara Delevingne ve daha fazlası, sektörün ortaya çıkan yeteneklerini ve sürdürülebilirlik ve kapsayıcılıktaki adımlarını kutlamak için orada olacak. CFDA tarafından 1962’de kuruluşundan bu yana bir organizasyon olarak savunuldu.

Bu akşamki etkinlikteki kırmızı halı, tasarımcılar ve yaratıcılar ile tüm yıl boyunca onlarla çok yakın çalışan modeller ve Hollywood yıldızları arasındaki ilişkilere dayanmıyorsa hiçbir şey değildir. Her bakışı takdir edeceğinizden emin olabilirsiniz, bu yüzden bu gece şimdiye kadar gördüğümüz en etkileyici olanları gözden geçirmeye başlayın ve bizi en çok etkileyen kıyafetlerin birden fazla açısının tadını çıkarın.

Leave a Comment