BU MASKARAYI NE ZAMAN KULLANSAM, İNSANLAR HER ZAMAN KİRPİK UZATMA TAKIP TAKMADIĞIMI SORUYOR

Maskara bu, maskara bu! Siyah veya mavi veya mor formülün görünüşte basit bir tüpü – seçiminizi yapın – gerçekten bir makyaj görünümü yapabilir veya kırabilir. Yanlış tüp mü? Pullanma, hassas gözleri tahriş etme veya düz bir şekilde topaklanma ile sonuçlanabilir. Doğru maskara tüpü mü? Bu, gün ortasında meydana gelebilecek yanma, pullanma veya rakun gözleri olmadan size uzun, uzatma hattı uzunluğu verebilir.

Bil bakalım ne oldu? Sonunda ikincisini buldum.

Ilia’nın ünlü Sınırsız Kirpik Maskarası hakkında çok şey okudum, gördüm ve duydum. Diğer güzellik editörleri durmadan bu konuda övgüde bulundular ve İnstagram, ne kadar harika çalıştığına dair çok görsel bir bakış attı. Bu uzunlukta! Şu asansör! O ses! Üstüne eklenen bir kiraz olarak, Jennifer Aniston’un yüz uzmanı ve ZIIP’İN kurucusu Melanie Simon, bir keresinde Ilia maskarasının “neredeyse kirpik uzantıları kadar iyi” olduğunu söyledi ve gerçeği söylemek gerekirse, daha fazlasını duymama gerek yoktu.

Ne zaman.27 onsluk tüp kapıma geldi, hemen şık, basit ambalajına ve daha da şık, basit fırçasına çekildim. Bazı maskaraların daha iyi çalışması gerektiği için nasıl gerçekten tuhaf bir fırça şekline sahip olabileceğini biliyor musun? Adil payımı denedim ve klasik dikdörtgen şekilli bir fırçanın en iyi sonucu verdiği sonucuna vardım. Ilia’s tam da buna sahip, ancak çift taraflı bir tasarıma sahip; kısa kıllar kıvrılır ve hacim katarken, daha uzun olanlar kaldırır, uzatır ve ayrılır.

Değnekle hızlı bir şekilde çırptıktan sonra kirpiklerim daha fazla kaldırılır ve kıvrılır. Bir kat, kolay, günlük bir görünüm için mükemmeldir — ve bana uzatma benzeri bir uzunluk kazandıracak kadar – iki ila üç, bir gece için mükemmel olan daha dramatik bir etki yaratır.

Fırça şekli ve kirpiklerim üzerindeki genel etkisi? Bayıldım. Şimdi, şu formüle ne dersin? Bu da benden beş yıldız kazanıyor. Gözlerim kolayca tahriş olma eğilimindedir, bu yüzden üzerlerinde ve çevresinde kullandıklarım konusunda çok temkinliyim. Diğer maskaralar gözlerimin yanmasına ve sulanmasına neden oldu, ancak Ilia neredeyse kirpiklerimde hiçbir şey giymediğimi hissediyor — ve hepsi de yüzde 99 doğal olarak elde edilen ultra yumuşak formülü nedeniyle. Kirpikleri güçlendirmeye ve güçlendirmeye yardımcı olmak için organik arı ve karnauba mumları gibi kahraman bileşenlerin yanı sıra organik shea yağı içerir.

Maskaranın günün sonunda yıkanması da son derece kolaydır. Diğerleri su ile silindiğinde lekelenir, ancak Ilia’lar aslında normal eski H20 ile çıkarılabilir. Makyaj mendiline gerek yok ve buna bayılıyorum.

Sınırsız Kirpik maskarası ortalama 4.6 yıldızlı bir derecelendirmeye sahiptir ve benimkiyle benzer bir hikaye anlatan binlerce beş yıldızlı incelemeye sahiptir.

“Size bu maskaranın kirpiklerime harikalar yarattığını söylüyorum. Kirpiklerimin gerçek mi yoksa sahte mi olduğu sürekli soruluyor ve fırçanın benzersiz tasarımından kaynaklanıyor “diye yazdı. “Size dolgunluk verir ama aynı zamanda tarakla pürüzsüzleşmeye yardımcı olur! 20/10 tavsiye!”

Doğru maskara tüpünü bulmak çok fazla deneme yanılma gerektirebilir. Öyleyse kendine biraz gözyaşı ayır — kelimenin tam anlamıyla – ve bunun yerine bu Ilia’yı topla.

Leave a Comment