ADDİSON RAE’NİN YENİ KOKU SETİNİ DENEDİM VE TEKRAR 14 YAŞINDAYMIŞIM GİBİ HİSSEDİYORUM

TikTok yıldızı ve şarkıcısı Addison Rae, harika hissetmenizi ve daha iyi kokmanızı sağlamak için tasarlanmış bir parfüm üçlüsü olan Addison Rae’nin yeni AF Koleksiyonuyla koku pazarına giren en son ünlü. Bu ilk düşüşle, sizi nasıl hissettirmeleri gerektiğine dair üç koku içeriyordu: Chill AF (40 $), Hyped AF (40 $) ve Happy AF (40 $).

Bu çizgi için doğadan ilham aldı ve takibini görüyorum: şişeler bana organik ve düz bir şekle sahip kristalleri hatırlatıyor. Bana yumurta benzeri tasarımlarıyla AirPods kılıflarını bile hatırlatıyorlar. Tüm çizgi çok Gen Z hissediyor ve daha da fazla hissettirmek için şişeler bile renk değiştiriyor. Ruh hali halkaları gibi, ısıyla aktive olan teknoloji, şişelerin oda sıcaklığına (veya tuttuğunuzda ellerinize) bağlı olarak gölgeleri değiştirmesine neden olur. Soğuk AF koyu mordan yatıştırıcı maviye dönüşürken, Mutlu AF maviden pamuk şeker pembesine dönüşür. Sinirli AF, zingy turuncudan parlak sarıya dönüşür.

Kokuların kendileri, gençken giyeceğim Victoria’s Secret kokularını andırıyor. Birdenbire, 14 yaşındayım yine alışveriş merkezinde yürüyorum, her şey kolay ve en büyük endişem Cuma günü okul dansına ne giyeceğim. Rae’nin yoğun Gen Z kitlesi göz önüne alındığında, lansman mantıklı geliyor. Fiyat noktasını göz önünde bulundurarak iyi giriş kokularıdır. Onlarla deney yapabilir — belki de kokuları katmanlamayı deneyebilirsiniz – ve sizinle ne konuştuğunu görebilirsiniz. Mutlu AF ve Soğuk AF katmanladım.

Happy AF üçlünün favorisi. İş günü boyunca küçük bir sıcaklık ve tazelik artışı olarak çalışır, ancak bir tarih gecesine kolayca geçebilir. Pembe lychee, greyfurt ve şakayık notaları ile koku rahat, çiçek ve şeker gibidir. Özellikle hava daha da bulanıklaşmaya başladığında sıcaklığının tadını çıkarıyorum.

Hattı da ruh olarak lanse artırılması-var: kokuları malzemelerle ruh belirlemektir. Happy AF size bir doz öfori vermeyi hedefliyor – küçük bir pick-me-up — bu yüzden öğle yemeğinden sonra iş gününün geri kalanını geçirmeme yardımcı olmak için denedim. Oldukça iyi bir ruh halindeydim ve günün geri kalanında üretken hissettim (ama adil olmak gerekirse, aynı zamanda Pug Noodle başına bir kemik günüydü, bu yüzden de oynayabilirdi).

Sabah ruh Döngüsü dersime gitmeden önce, bileklerimde Sinirli otomatik netleme yaptım. Sabah 7: 15’lik bir spin dersi için ne kadar sinirli olabileceğinizi bilmiyorum, ancak ekstra direnç için bisikletime birkaç ekstra dönüş ekledim, genellikle sabahın erken saatlerinde bunu yaparken yakalanmayacağım bir şey. Mandalina, kan portakalı ve pomelo notaları ile Hyped af’nin narenciye kokusu cildimdeki portakalın özünü veriyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, Chill AF, armut çiçeği ve papatya çayı (yatmadan önce içmek için en sevdiğim şeylerden biri) dahil olmak üzere daha rahatlatıcı notlar verir. Bir filme gitmeden önce denedim, böylece rahatlayabilir ve tadını çıkarabilirim. Kesinlikle sinemadan çok zen ve sakin bir şekilde çıktım, ama hala Timothée Chalamet’i neredeyse iki saat boyunca izlemem gerektiğinden mi yoksa kokunun beni rahatlattığından mı emin değilim. Muhtemelen ikisinin birleşimidir. Bu üç parfümden en çok meyvemsi ve şekerli tonlarıyla eski bir Victoria’s Secret kokusunu hatırlattı bana.

Bu Rae’nin güzelliğe ilk adımı değil. 2020 yılında makyaj ve cilt bakımı da dahil olmak üzere temiz bir güzellik çizgisi olan ITEM Beauty ile güzellik pazarına girdi. Temiz güzelliğe odaklanması, alkolsüz, vegan ve zulümsüz formüllerle bu yeni koku serisinde de devam ediyor.

ITEM Beauty gibi, Addison Rae’nin AF Koleksiyonu da canlandırıcı, eğlenceli ve eğlenmeye odaklanıyor. Genç koku sevgilisi için, hangi kokuları sevdiğinizi ve onları giydiğinizde nasıl hissetmek istediğinizi keşfetmek için mükemmel bir ektir. Ve her 30 ml’lik şişe için 40 dolardan, üçünü de alıp hepsini denemekten kendinizi alıkoymak zor olacak.

Leave a Comment